Öpüşmek - 2

2009-03-10 17:39:00

"iyi öpüşmek için yapılması gerekenler"den sonraki bir adım gibi düşünülebilir. veya öpüşmekle başlayan aktivitenin 2. evresi gibi algılanabilir bir eylemdir.

öpüşmeye başlamaktan alt tarafa geçilinceye kadarki süreçte, hatunun aslen merakla beklediği evrelerden biridir de. ayrıca erkeğin duruma göre cinsel ilişkide ayarlamaya gideceği insiyatif bölümüdür. çünkü er kişi öpüşmeye başlamaktan itibaren durumun tansiyonuna göre erken boşalıp boşalmayacağına dair ipuçlarını algılayıp, gerekli ayarlamanın ilk kısmını bu bölümde yapar. böyle bir şey hissederse bu bölümü ona göre uzatır veya kısaltır.

hatunların da genel olarak bu bölümden haklı olarak bir şeyler bekleyebilmesi için tertemiz bir şekilde epile edilmiş bir organa ihtiyaçları vardır. bu hem erkeğin çalışmasını kolaylaştırır, hem de şevkini arttırır. zemin ne kadar temiz ve kaygan olursa, iki taraf için de uyumun kapılarında ilk evre o kadar kolay aralanmış olur.

öpüşmeye başlayan çiftler daha evvel bahsettiğimiz öpüşmek süreci tamamlayıp aşağıya geldiğinde, iç çamaşırlar da çıkarılmış olur. önemli olan, evveliyatta da bahsedildiği gibi hatunu soğutmadan işleme devam etmektir. tıpkı öpüşmede yapıldığı gibi diğer kısımlar da ihmal edilmemelidir. lakin öpüşmedeki kadar dengeli bir ilgi olmaz vücudun diğer kısımlarına. bu bölümde ağırlıklı olarak ilgilenilen bölüm, hatunun cinsel organıdır.

her hatun cinsel organın öpülmesi vs. gibi aktivitelere sıcak bakmayabilir. lakin hepsinin aslında bunu istediğini unutmayın. o sebeple hatunu bu evreye başlatmaya hazırlarken incitmemeye özen gösterin. bazısı aktivitede orasıyla öpüşmenizden tiksinebilir. aslında orasını öpmenizden değil de öptükten sonra dudaklarına hamle yapmanızdan çekiniyordur. ilk seferde birçok hatun bu olaya çekimser bakabilir. ama unutulmamalıdır ki o sürece kadar hiçbir şeyden utanılmaması konusunda hazırlayıcı olması gereken sizsinizdir. güven veremediğiniz hiçbir hatun, yeni evrelerde istekli olmayacaktır unutmayın. çünkü hatunlar, bir gün arkadaş muhabbetlerinize çerez olmayacaklarını bilmek isterler. arada yaşanmış her şeyin size özel kalmasını isterler. eğer buna inanırlarsa, bir ömür geçirmeyeceklerini bildikleri erkeklere karşı, bir şeyler yaşamak konusunda istekliliklerine ve güdülerine engel olamazlar. şehvetlerinin barajında biriken ihtiraslarının kapısını aralayan nokta burada düğümlenir.

bu sebeple bir erkek, her ne kadar işi yapan gibi görünse de, aslında en önemli sorumluluğu; hatunu aktiviteye daha öncelerden hazırlamaktır. bu da güven ile, utanma duygusunu yok eden inandırmışlık ile mümkündür. önemli olan temas ediyor olmanız da değildir. hatunun anlık hislerine doğaçlama cevap verebilmektir. buradan da anlaşıldığı üzere işin psikolojik tarafında bu kadar çok üstelememin sebebi, bu işlerin büyük çoğunluğunun psikolojide başladığı ve bittiğidir. yani hiçbir erkek vücudu güzel, yakışıklı vs. diye yatakta kadını mutlu edemez. ama psikolojide işi halledip yatakta çok iyi olmasa da kendisini çok iyi pazarlayabilip hatunun algılarını yönlendirebilir. bunu yapmanın yolu beklentileri arttırıp o ana hatunu çok iyi hazırlamak, sanki o an gelse daha önce hiç yaşanmamış şeyler yaşanacak hissi uyandırmaktır. o ana olan sabır zorlanıp, o an mümkün mertebe optimal süre ertelenir ve hayali kurdurulursa; ayrıca o anda aktivite yavaştan alınmak yerine hızlıca ve hayvansal bir güdüyle uygulanırsa, yatakta iyi olmayan erkek bile hem bu tavırları hem de nefes tonları, ses tonları ile hatununu çok mutlu edebilir. tabi ki bu durum risklidir de. uygulamada çakarsanız çuvallarsınız. ustalık gerektirir. ama psikolojinin önemine değinmek üzere dokundurmayı uygun gördüm. belki bir ara detaylıca bu olayı da anlatabilirim.

konuya dönecek olursak, hatunun organına sıcak bir öpücükle ilk teması yapmak önemlidir. ilk öpücükte önemli olan şey, dudağın dışı ile değil, sıcak ve nemli olan iç tarafı ile öpmektir. bu sizin sıcaklığınızı hissettirdiği gibi sevgi bağınızı da bilinçaltında hatuna hissettirir. hemen orayı yalamaya başlamayın. hemen ıslatıp hızlıca ona zevk yaşatmak istediğinizi belli etmek risklidir. çünkü hatun kişi, haklı olarak kendini bir araç olarak hissedebilir. önemli olanın sadece zevk almak değil, aynı zamanda onunla bunları yaşamak olduğunu da hissettirmelisiniz. aceleci olmak, ona verdiğiniz güveni sarsar. hatun o anda zevk almayı düşünmek yerine, ona olan ilginizi sorgular ve binbir emekle ona getirdiğiniz şevk bozulabilir. oldukça şefkatli ve sevgi dolu öpücükler kondurun. önce gözlerine bakın. gözlerinizin içinde hem sevgi hem de arzu görünsün. bu bakışı atmayı bilmiyorsanız sevgiyi belli etmenin yolu, onu istediğinizi gösteren bir yüz ifadesi ve acele etmeyişiniz; arzunuzu belli etmenin alternatif yolu ise o anda ellerinizle kavradığınız avuç içi kısmında pamuk gibi bir dokunuşla parmak uçlarınızı pençe misali hissettiren, sert ama ürkütmeyen temasınızdır. işte bu sırada hatun kişi kendisini sahiplenilmiş de hisseder. bilinçaltında bağlama fantezisi, kaçamayacak şekilde kurulmuş fantezileri varsa onlar da aklına geleceğinden, şevki artar. ilk kondurduğunuz öpücükler hafif ağırlıkta olmalı iken, bir bebeği öpermişçesine yumuşakça olmalı iken, öpücük arası gözlerine bakışınızdaki incelikle ve öpücükle beraber bakışlarınız da ağırlaşmalı ve istekliliğinizi göstermenizdir. kondurduğunuz öpücükler nokta atışı olmalıdır ilk başta ama çok şevkli olmalıdır. yavaş yavaş öpücükleriniz nokta atışı gibi değil de, o bölgeye yayılan bir hal almalıdır. işte bu anlarda organın arasını da açmaya çalışırcasına araya kondurmak istediğinizi hissettiren öpücükler, hatunun şevkinin o başlangıç anında düzenleyicisi olur. bu öpücükler sırasında aynı zamanda her noktasını neme doyurmak da, yapılması gereken bir eylemdir.

öpücükleriniz bu seyirde devam ederken, hatunun vücudunu soğutmamak ve hislerini yoğunlaştırmak için aynı zamanda vücudunun diğer noktalarını da es geçmemeniz gereklidir. özellikle organını veya etrafını öperken, elleriniz; hatunu ya kalça kısımlarından sıkıca kavramalı ve "sen benimsin" der gibi size çekmeli, ya da kaburga kızımlarının arkasına doğru avuçlarınızın kavrama alanını en çoklayarak kavrayıp size doğru çekmelidir. nokta atışı öpücüklerde elle kavrama bu şekilde olmalıdır. hem o öpücükler hem de kavramalar ona duyulan sahiplenme ve arzuyu belirtirken, öpücükler dağıtılıp bölge atışı şeklinde olduğunda eller de okşayıcı bir hal almalı ve dudakların ahengine uymalıdır. yani dudağınızla hatunun organında dudaklarınızı dağıtırken, ellerinizle de misalen göğüslerini kavrayıp okşama hareketlerinizin sertlik derecesi, dudaklarınızın basınçlarına uyumlulaştırılmalıdır. bu uyarlamalar hem organın hem de vücudun geneline yayıldıktan sonra, artık dilinizi ve dudaklarınızı daha işlevsel kullanma vaktiniz gelmiş demektir. önce dudaklarınızı ıslatıp, organın tam orta noktasından göğüs arasına kadarki yolu ıslatan bir hat çizmelisiniz. bu sırada elleriniz, hatunun hislerine uyarlanacak şekilde doğaçlama hareket etmelidir. mesela genelde göbek kısmına geldiğinizde dudaklarınız, hatun kişi sırt kısmını yataktan kaldırabilir. işte o anda ellerinizi arkadan birleştirip onu kendinize çekerek, ona güçlü erkek yanınızı hissettirebilirsiniz. bu onun kendisini size bırakmasına davet çıkarır. dizginlerini koparır. eğer istekliliği çok artmışsa, dudaklarınız yukarı çıkarken hatunu iyice yataktan kaldırırmışçasına kavramak daha olumlu bir hareket olabilir. saçlarının o anda salındığını görmek sizin de şehvetinizi arttırır. ıslak dudağınız göğüs arasına geldiğinde, iki göğüsün uç noktalarına da hat çizin. hatunun kalçalarını kavrayın ve o bölgeyi tamamen vakumlu şekilde emerek ve özellikle göğse sıra geldiğinde uçlara doğru dişinizi de abartmadan hissettirerek, öpücüklerinizi hissettirin. sonrasında yine o hat boyunca organına kadar inin. bu kısımlar, hatunun hem sıcaklığını sağlamak, hem de hislerine sabırsız bir sabır yükleme evresidir. hatun kişinin ezberinin bozulduğu anlardır bu anlar. ne tamamen organına, ne de tamamen vücuduna odaklanmışsınızdır. işte sevgi bağının çokça hissedilip, kendini size tamamen sunmaya karar verdiği anlar bu anlardır. hatunun bu gitgeller sırasında sizi saran elleri sert dokunuşlar yapabilir. sakın istifinizi o sırada bozmayın. veya hatun ellerini o ana kadar kullanmamış, o anda da kullanmıyorsa, nefes alışları ile tepkisini yoğunlaştıracağı anlar bu anlardır. bu tepkiler, daha fazlasını istediğini de gösterir. ama biraz daha sabredin sertleşmeniz için. biraz daha sabırsız hale gelmesi daha olumlu olacaktır ikiniz için de...

organına tekrar indiğinizde artık öpme sırasında vakumlamak daha doğru hareket olacaktır. özellikle vakumlama hareketleri, hatunun her tepkisel dışavurumlarından sonra bir üst moda geçen bir hal almalıdır. ona istediğini sunmak, daha fazlasını sunmak hissi bu ufak ayrıntılarda gizlidir. hatunun organına dudaklarınız açık bir şekilde temas sağlanırken nefes almaya da özen gösterin. tam temas sırasında kesilen nefesiniz, hem ona bir ferahlık verecek, hem de hoş bir öpülme hissi uyandıracaktır. sonrasında dilinizle nokta atışı bir vuruş yaparakbunu dağıtmak, sonrasında alt dudak temelli sürükleyici dudak hareketinizi dağıtmak yerinde olacaktır. organın çukur orta nokta noktasından sonra gelen üst kısmı, en önemli kısımdır. aşağıdan yukarıya doğru çıkışlarda onu ortalayacak şekilde sertleşen dil hareketleriniz ve kenarını kavrayarak giden dudaklarınız, vakum etkisi ile onun hoşuna gidecektir. hoşuna giden bir hareketi, başlarda üst üste iki kere yapmamaya özen gösterin. çünkü en hoş vuruşları başlarda çokça yapmak, sonrasında aktiviteyi monoton hissettirebilir. o sebeple başlarda hoş gelen bir vuruştan sonra, hatının organını dudak yerine koyup öpüşüyormuşçasına dokunuşlar yapmak çok kışkırtıcı olacaktır. her vajina yanağına ayrı ayrı dudak muamelesi yapıp, yan yan öpücükler kondurmak ve emmek, bu anlarda çok daha zevk veren hareketler olmasa dahi; ona atfettiğiniz değere mahsuben psikolojik olarak çok zevkli gelecektir. ona olan istek ve arzunuzu bu kadar sevgi dolu hissettirmek pek mümkün olmayan bir hadisedir başka türlü. bu anlarda bazen hatunun organının bir anda ısındığını hissedebilirsiniz. tırsmayın. o anlarda hatunun içinden bir şeyler akıyormuşçasına hoş şeyler hisseder. o hissi her hissettiğinde, siz bunu anlayacaksınız organındaki yanma sıcaklığından. işte o anları sakın kaçırmayın. işte o anlarda tam orta noktaya nokta atışı sevgi dolu kocaman bir öpücük kondurun. çok hoşuna gidecektir. aldığı tadı, beraber yaşadığınız o hazzı ona hissettirmenin mükemmel bir yoludur. sanki hislerini, zevklerini siz de yaşıyormuşsunuz ve sahip çıkıyormuşsunuz gibi hisseder. kendisini çok iyi anladığınızı düşünür. biraz da dumur olur ama söyleyemez. size bakar bir anda. gözleri kapalı ise ve bakmak için açmıyorsa da o an gözünün önüne gelirsiniz. hatunlar hislerini paylaştığınızı hissettiği her an sizle dolar, sizle taşar unutmayın. buna saygı duyun ve sakın ukalalık yapmayın. bu çok özeldir onlar için. yaşadığınız sevgi bağı olmayan bir ilişkiyse de, bir anda anlamlılık kazanabilir böyle durumlarda.

her sertleşen öpücük ve dudak hareketlerinizde ellerinizi de tekrardan sert dokunuşlara sevk edin. özellikle yan tarafları hatunlar zevk alırken en çok üşüyen noktalarıdır. o sebeple onları hep yanlarından kavramak çok önemlidir. tansiyon arttıkça buna daha fazla özen gösterin. kavramanız ağırlığı yüksek bir kavrama olsa da, o şekilde okşamanıza engel değildir. bu şekilde yanlarını okşayaraktan ısıtın da. bu okşama sırasında baş parmağınız göğüs hizasına geldiğinde muhakkak göğüslere dokunmalı ve ucuna gelmelidir. aynı zamanda parmağınızın orda durup orayı özellikle okşaması, hiçbir şeyi unutmadığınız hissi de uyandırır. bu aynı zamanda ince ruhlu olduğunuzu hatrlatan bir hareket de olacaktır. bu da hatunun ilgisinin es geçmeyeceği bir harekettir. basit görünür ama değildir. o sırada belki de organına mükemmel dokunuşlar yapıyorsunuzdur. ama aynı zamanda ellerinizle özel noktalara dokunabilmek, önem verilen bir hadisedir. vücudunu soğutmamaya ve sıcaklığını kaybetmemesine bu dokunuşlarla olanak sağlarsınız. ara ara organından yukarı doğru çizdiğiniz hatta çıkıp gelin. çünkü bir yere çok fazla dokunmak hissetmemeyi de getirir. ta ki orgazma yaklaşana kadar. hislerini sürekli canlı tutmak için, hep aynı noktaya dokunmaktan kaçının ve toparlanması için bu şekilde farklı dokunuşlarla sıcaklığını canlı tutun. hatunun hissetme duyusunun organında azaldığını anlamanın bir yolu, ıslaklığının hafifçe kaybolup kayganlığının sizin sıcaklığınızdan biraz daha soğuk hale gelmesiyle anlaşılır. dikkat kesilmeden anlaşılması zordur. ama önemlidir. işte bu anlarda çizdiğinz hatta veya başka şekillerde vücudunun diğer noktalarını kısa süre ilgiye doyurup, o bölge biraz rahatladıktan sonra geri dönmek; hatunun hazzını arttırır. eğer hatun, organı öpüldükten sonra dudaklarından öpülmesinden hoşlanıyorsa, sakınca görmüyorsa, "öpüşmek" başlığında incelediğimiz üzere gerekli şekilde öpülmelidir. burada tekrar anlatmaya gerek yok. sıra geldi aşağıya inme vaktinizi anlamanın yoluna. bunun yolu eğer dudaklarıyla ilgileniyorsanız çok kolaydır. tekrar içinden sıcak bir şeyler aktığını hissedip uyarılmışsa, dudaklarında rahatlıkla hissedilecek bir sıcaklama olur. o bunun farkında değildir. ama sizin de anlamamanız kolay değildir. o anda, hat boyunca aşağı inmelisiniz. dudaklarında değilse dudaklarınız anlamanız zordur. ama anlamanın yolu hem nefes alış-verişlerinde, hem kalça-göğüs hareketlerinde, hem de organının olduğu kısmı ayarlayan vücut dengesinde gizlidir. bu anlarda nefes alış verişlerine daha önce değindiğimiz gibi tepkisel bir dışavurum gerçekleşir. kalçalarını, organının içinde sangi penisiniz varmışçasına yuvarlak ve ufak daireler çizecek şekilde oynatmaya başlar. işte bu anlarda uyarılmış demektir. tekrardan aşağı inmeli ve öpücüklerinize devam etmelisiniz.

artık öperken daha ıslak ve kaygan öpücükler yapma vaktiniz gelmiş demektir. bundan sonraki öpücükleriniz daha az nokta atışı olan, tıpkı dudakla öpüşen dudaklarmışçasına hep ıslak ve organının teninde yüzüyormuş hissi verircesine dans eden dudaklar hissi uyandırmalıdır. nokta atışı öpücükler atarken, azalan bu nokta atışı vuruşlarda hatun kişi hem dişinizi hissetmeli, hem de nefes alırcasına açılmış ağzınızda temasla kesilen nefesinizle ferahlamasına olanak tanınarak, diş temasınızla ve yoğun vakumunuzla ısınan organı ferahlatılmalıdır da. birçok hatun bu ferahlatılma işleminden çok hoşlanır. ikinci derecede ferahlık sağlatmanın diğer yolu da dudaklarınızın ıslatılıp, sadece ve sadece organı üzerinde orta hat boyunca gidip gelmesidir. bir süre bu işlem yapılıp sonra vajina kenarlarını dudak gibi muhattap alıp tekrar öpüşmek, hatunun hoşuna gidecektir. hatunun organıyla öpüşme seansının sonuna doğru, penis kanalına doğru yapılan hamleler tercihe göre artabilir. bu durum hatunun sonraki evreye arzusunu körüklerken, sırf bu körükleme için özellikle organın üst kısmına yapılan ilgiden vazgeçilmemesi de erkeğin unutmaması gereken noktadır. ayrıca genel olarak unutulmaması gereken bir nokta da şudur. vücudun geri kalanına ayrılan eller, hatunun organına ayrılmayacak diye bir şey yoktur. üstte bahsedilmeyen bu durumdan olumsuz bir anlam çıkarılmamalıdır. hatunun bazı anları vardır doğaçlama cevap verilmesi gereken. bazı noktalara özel ilgi göstermeniz gerektiğini anladığınız anlar vardır. bu anlarda diliniz ve dudaklarınızla o noktalara temas ederken, hatunun organının diğer noktalarına veya özel ilgi gösterdiğiniz nokta üst kısımda değilse o kısıma parmak uçlarınızla özel ilgi göstermelisiniz. bu ilgide parmağınız ya orta hat boyunca yukarıdan aşağı gidip gelmelidir, ya da yan durup özel noktayı hatunun tansiyonuna göre okşayacak bir hal almalıdır. unutulmamalıdır ki her hatunun organını okşama tercihi başkadır. bu sebeple genel anlamda hız ve şekil konusunda şartlandırmayan anlatımı bu sebeple seçtim. bunu bir erkek olarak anlaması gereken sizsiniz. hatunun tepkisel dışavurumlarından çıkarsama yapacak olan sizsiniz. yine yukarıda değinmediğim ama genel anlamda hep yapmanız gereken ve unutmamanız gereken nokta da şudur. eğer hatunun tekrardan üst kısımlarına hat boyunca dudaklarınızla gidip o bölgelerde ilgilenirken ellerinizle organını boş bırakıyorsanız yanlış edersiniz. organın toparlanmasına izin vermek demek tamamen boş bırakmak demek değildir. yokluğunuzu hissettirmemeniz gereklidir.

eğer konu sadece oral işlem olsa idi, elle müdaheleye daha fazla yer vermek gerekecekti. organın içine yapılacak özel hamlelerle ilgili daha çok konuşacaktım. lakin o kısımı cinsel ilişki kısmına geçtikten sonra anlatmayı düşündüğümden bu bölümde bahsetmeyeceğim. yukarıda yazılanlar adım adım bir yapbozu kurmaya benzemez. çünkü aynı anda birçok şeyi yapmak önemlidir. farklı kombinasyonları farklı uyarlamalarla denklemek önemlidir. bu bağlamda hatunun durumuna göre bu ana hatları şekillendirip çeşitlemek size bağlıdır. yaratıcı olmaktan korkmayın ve asla, ama asla hatunun tepkisel dışavurumlarını es geçmeyip ödüllendirin doğaçlama olarak. yoksa onu daha mutlu etmenin diğer ipuçlarını vermesine engel olursunuz farkında olmadan.

23.03.2009
17:39

3258
0
0
Yorum Yaz