İyi Öpüşmek İçin Yapılması Gerekenler

2009-03-03 16:06:00
Öpüşmenin sadece dudaklarla sınırlı olmadığını özümsemek gerekir. Nefes alışlar ve verişler aynı anda olmalı ve partnerin hoşlandığı temaslara özen gösterilmelidir. Hatunun öpüşme esnasında kavranması ve yumuşak dokunuşlarla okşanması hoşuna giden bir hadisedir. öperken bir sağcı gibi dudakları emek olarak düşünüp emmek gerekir. hatta boyun, kulak memesi, kulak altında kalan boyun ve yanak arası bölüm de aynı faaliyetlerle sıkı markaja alınmalıdır. eller asla boş durmamalı ve temas edilmedik tek nokta bile bırakılmamalıdır.

Sevişme tansiyonuna göre bazen partnerin başı kavrama modunda tutulup kadına güven ve sahiplenilme hissi vermek, onun uyumunu arttırır. Ardından belini kavramak ve vücut üstünde ince dokunuşlara buradan devam etmek performansını da uyumlulaştırır... Bel ve kalça bölgesi her okşandığında artık dokunuşların inceliği önemini yitirir. Avuç kısmı pamuk kadar hafif dokunmalı iken parmak uçları parçalar gibi basınç uygulamalı ve hatunun istekliliğinin artmasına yardımcı olmalıdır. Her parmak uçlarıyla basınç uygulandığında gözler kapanmalı ve emmeyle karışık ısırılan dudaklar kalp çarpıntılarını arttırmalıdır.

Göğüs kafesi kalp atışlarıyla dövülmeye başladığında, artık ateşlilikten kaynaklı ileri gitme ve sıcaktan kurtulma hissiyle fazlalık elbiselere sıra gelmelidir. işte bu sırada kalça ve bel üzerindeki manevralarda parmak hareketleriyle eş zamanlı olarak hatunu organınıza doğru hafiften çekmek önemlidir. Asla elbiseleri bir çırpıda çıkarmak olmamalıdır amaç. Bu iş uzadıkça sabırsızlık ve istek de artacaktır. Dolayısıyla ön sevişme uzayacak ve ilerleyen dakikalarda alınan haz da, uyarılma da artacaktır.

Hatunun giydiği elbiseye göre soyma tekniği değişir. LAkin riskli olan şey hatunu soyarken onun sıcaklığını kaybetmesidir. Bu sebeple sadece elbiseye odaklanmak alınacak hazzı mahvedebilir. Asla üst üste iki hamle elbiseye olmamalıdır. Ağızla düğmeler açılmaya çalışılır ve ardından kalınan yerden öpmeye, emmeye devam edilir.

Soyma işlemiyle beraber artık göğüsler de hedef noktasıdır. Açılan her düğme ile beraber göğüslere karşı daha yırtıcı taarruzlar yapılmalıdır. Hatun kişi göğüsleri emilirken dişlerinizi hissetmek isteyecektir. Ama bunu sürekli yapmamalı, ıslak göğsünde yumuşak dudağınızı ve dilinizi hissetmesine engel olmamalısınız. Tensel temas hiçbir vakit ikinci plana atılmamalıdır.

Elbise soyma işlemi sırasında yukardan aşağıya gitmek hayati önem arz eder. Alt taraf en sona bırakılmalıdır. Kadınlar ilgiyi ve sevgiyi hissetmek isterler. O sebeple aceleci olmak onun kopmasına sebep olur. Düğmeleri ağızla açmaya çalıştıkça vücudun aldığı şekil itibariyle hatunun her noktasına dokunmak zorlaşır. Ancak en zorda kalan noktaları ihmal etmemek gerekir. Her yere eşit davranmak gerekir. Çünkü sürekli aynı noktalara odaklanmak, bir süre sonra hissetmemeyi beraberinde getirir.

Hatun soyuldukça ona daha yakın olmak, içine girecek kadar yapışık olmaya özen göstermek gerekir. Açıkta kalmış her noktasına daha özen gösterilmeli ve havanın soğukluğunu hissetmeyecek kadar vücut ısınıza doyurulmalıdır. Hatuna sevişmenin ipleri elindeymiş hissi verilmeli ve onun manevralarına anında doğaçlama uyum göstermek gerekir. Onun istekleri ve hareketlerine göre ataklar seçilmelidir. Aksi halde kendi bildiğinizi okumaya çalışırsanız kendisini sizin keyfinize bir araç olarak hissedecek ve soğuyacaktır.

Tüm düğmeler açılınca diğer noktaları da ihmal etmeden daha hatunun gözlerini her açtığı anda gözlerine odaklanma işlemini es geçmeyerek, onun istediği anı yakalamak için istekli olmayan ama arzulu çıkarma hareketleri yine ağızla yapılmalıdır. Çıkarma işleminde kontrolü ağzınıza bırakmak sizin çekiminizi arttıracaktır ancak bir yandan da öpmeniz ve emmeniz hala insan olup bir hayvan olmadığınızı hatırlatacak ve sevgi bağını canlı tutacaktır. Hatunun hızlı nefes alış verişlerinizi duymasına özen göstermek için kulağa yakın olduğunuzda muhakkak saniyenin çok küçük bir bölümü de olsa kulağına nefesinizi verin. Hatta her nefes verişinizde muhakkak hatunun vücudunda bir noktayı nişanlayın ve sıcaklığınızı duymasına izin verin. Duruma göre onun verdiği nefesi içinize çekmeye çalışın. O anlarda ilerlemek için daha da arzulanacaktır. Odada nefes alışlarınızdan ve çıkmasına sebep olduğunuz seslerden başka hiçbir sesin sizi bastırmasına müsaade etmeyin.

Üst taraf tamamen çıkarıldığında artık hatunun sabit bir şekilde tuş olma vakti gelmiş ve sırtı yatağa değmiş olmalıdır. Unutulmamalıdır ki sıra aşağıya geldiğinde daha dikkatli olunmalıdır. Çünkü mükemmel bir sürecin bitmesi endişesi oluşabilir. O sebeple telaşa mahal vermeden aynı tonda işleme devam edilmelidir. Lakin hemen işleme koyulmamalı, aceleci olunmadığının telkini için yeterli bir süre hatunun dudak ve göğüs kısmı sıkı markaja alınmalıdır. Göğüs araları ve göğüs uçları en önemli bölgelerdir. Göğüs arasının yalanması ve bu işin yapılırken dilin çıkarılmaması önemlidir. Ayrıca o kısım yalanırken bir yandan da öper gibi dudaklar ara ara durmalı ve o şekilde nefes alınırken ağız açıklığı göğüs arasıyla kapatılıp nefes alma işleminin sonu getirilir ve vakumlama etkisi yaratılırsa daha hoş bir temas olabilir.

Göğüs uçları ise ağzın göğüs arasından teması koparılmadan varılması gereken bir noktadır. Islaklığında dudaklarınızı kaydırarak göğüs ucuna geldiğinizde o noktayı dilinizle nişanlayacak ve dilinizle sert okşamalarda bulunacaksınız. Emmeyi bir yumuşatıp bir şiddetlendirerek ağzınızı çekme moduna geldiğinizde dişlerinizi hissetmesine müsaade edeceksiniz. Hatun kişi o sırada sizin nasıl devam etmenizi istediğini belirten ipuçları verecek nefes alışlarını ona göre düzenleyecektir. Bazen çok hoşlandığı şekilleri aklınıza kazımanız için hoş sesler çıkarabilir.

Deneyimli bir erkek asla hatundan napması gerektiği konusunda direktif almaz. Bunu hisseder ve ipuçlarını da görerek uygular. Bu heyecan doruğuna çıktığınızda artık ihmalkarlık etmeden yavaşça aşağı yönelinir. Artık kadınınız sizin olmayı istiyor ve bir aptallık yapmayıp bu kadar güzel giden bir hadiseyi zevkli başka evrelere taşımanızı beklemektedir.

İşte başka milada geçmişsinizdir artık. Kadınınız hem istiyor hem de berbat olmaması için umut ediyordur artık. Aynı tonda aşağıda da işleme devam edilir. Açılan her yeni nokta sıcaklığınıza ve dokunuşlarınıza doyurulur. Ancak arzulu tarafınızın daha ağır görünmesi gereken zamandasınızdır. Hatunu okşarken güçlü erkek kolunuzun farkına varmalı ve siz alt tarafta ağzınızla hamleler yaparken destek almadan belinden kavranıp size çekildiğinde kendisini kuş kadar hafif sizi ise güçlü hissetmelidir.

Ara ara tekrar üst tarafa geçilmeli ve vücudunun soğumasına engel olunmalıdır. Ancak yine hızlı geçilmemeli, hiçbir yer atlanmadan ve temas koparılmadan yukarı çıkılmalıdır. Üste çıkıldığı durumlarda ise alt kısımda özel noktalar okşanmalıdır. ihmal edilmemelidir. Altta işler ilerledikçe dengeyi sağlamak için yukarı kısma geçildiğinde saçlar koklanmalı ve bazı öpücükler bölgesel değil nokta atışı olmalıdır. Bu durum ona duyduğunuz sevginin her zaman devam edeceğinin bir ifadesidir.

Alt kısımda bacaklara da bir çocuk gibi ilgi gösterilmeli ve bir bütünün parçası olduğu es geçilmemelidir. Ama abartmaya gerek yoktur çünkü ısınmışken soğutmamak gerekir. Hatun tamamen soyulup sadece iç çamaşırlar kaldığında sizin de yavaştan soyunmanız gerekir. Hatunlar genelde soyma sırasında deneyim geçirmedikleri erkekleri soyarken cüretkar olmazlar. Sizin deneyimle memnun ettiğiniz ve güven verdiğiniz hatun soyma işleminde zevki çok daha fazla arttıracaktır ve daha cüretkar olacaktır. O sebeple ilk seferde hatun kişi sizi soymada istekli değilse arayı soğutmamak için bir çırpıda soyunmaya ama onunla ilgilenmekten uzak kalmamaya özen gösterin. Eğer sizi soymak istiyor ama cüretkar değilse onun isteklerine doğaçlama cevap verin. Uyumlu olmaya özen gösterin. Ellerinden başlayarak öpmeye devam edin. Onu teşvik edin ve yaptıklarına engel olmayın.

İki taraf da soyunduğunda iç çamaşırlarını çıkarmak geriye kalır. Artık çamaşırların ısırma bölümü daha tahrikkar olmalıdır. Hatunun alt kısmında çıkarma işlemi yaparken onu ellerinizle kavrayıp çekme işlemi daha da önem kazanır. Sert erkeği oynama sıklığınız organına yaklaşma anlarında artmalıdır. istekliliğini arttırmak için önemlidir. O bölgede temaslar orayla ilgilenirken sert olmalı iken, dengeyi sağlamak açısından üstlere çıkıldığından dokunuşlarınız yumuşak ve sıcaklığı kaybettirmemeye yönelik olmalıdır. Acele etmemeli ve zevki uzatmalısınız.

İç çamaşırı çıkarılırken hatunun organını da bir dudak gibi düşünmek gerekir. Ancak bazı hatunlar oranın öpülmesi konusunda belirli bir süre olumsuz bakabilir. Onlar isteyene kadar o hamleyi yapmamak ancak istediğini gösteren ipuçlarını verdiğinde de kaçırmamak önemlidir. Sanırım bu kısımda öpüşme bölümü bitiyor ve ilişki arifesine geliyor. Artık onu da uygun bir başlıkta buluşmak üzere devam niteliğinde yazarız. Gidişata göre her türlü kusurlu hareket düşünülebilir.

13.02.2008
20:37

78328
0
0
Yorum Yaz